Hej ti,
“Rasturaš, kao i inače.”
Komentar na koji nikad ne znam kako bih odgovorila.
Istina je, neizmjerno sam zahvalna na mjesecu koji je iza nas. Od popunjene mastermind grupe, preko prošlotjednog BIZ BRUNCH eventa uživo, do ostvarenih poslovnih ciljeva.
Gledano kroz tih 2% svakodnevice koje dijelim online, zbilja može izgledati kao da su se uspjesi redali jedan za drugim.
No između tih uspjeha uvijek postoji i onih preostalih 98% koji čine stvarni život:
– neprospavana noć i preživljavanje dana na kofeinu
– odbijanje i nerealizirana suradnja
– uzastopni posjeti veterinaru
– neočekivani troškovi na automobilu
– razgovor koji bih najradije odgodila, ali znam da ne mogu
Život.
Dijelim ovo jer mislim da je važno razbiti iluziju da je ičiji život savršen.
Uostalom, najljepši trenuci ionako nisu oni koje vidiš na Instagramu.
Duga večernja šetnja po svježem snijegu. Igranje Nintenda po prvi put nakon djetinjstva. Trosatno druženje uz krumpiriće i smoothie.
Želim ti da ovaj mjesec ispuniš upravo takvim trenucima – onima koji se ne objavljuju, ali se pamte.
Navijam za tebe,
Tea
P.S. Jučer sam na Instagramu podijelila izazov koji bi se tebi mogao svidjeti – a i nagrada je vrijedna.
Prijavi se na #radimposvom NEWSLETTER i otključaj ekskluzivan sadržaj, preporuke i ideje koje Tea ne dijeli nigdje drugdje.